stanbul Uluslararası Finans Merkezi A Blok, Ağaoğlu Şirketler Grubu tarafından İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir’de yaşama kazandırılıyor. İFM’nin içerisindeki tek konut ve satılabilir alanı olarak inşa edilecek olan İstanbul Uluslararası Finans Merkezi A Blok, 319 konuttan meydana geliyor. Projede 1+0’dan 2+1’e kadar konut seçeneği sunuluyor. İstanbul Uluslararası Finans Merkezi A Blok’ta konutların büyüklükleri ise 52 metrekareden başlıyor.

 

21.04.2018 İstanbul Uluslararası Finans Merkezi A Blok Fiyat Listesi

Daire Tipi Fiyat Aralığı
1+0 592.000 – 592.000 TL
1+1 606.000 TL’den başlayan fiyatlarla
2+1 1.781.000 TL’den başlayan fiyatlarla

Ödeme Seçenekleri

İstanbul Uluslararası Finans Merkezi A Blok’ta lansman dönemine özel yüzde 15 indirim uygulanıyor. Ayrıca yüzde 50 peşinat ile kalan kısım için 36 ay vade farksız taksitlendirmenin yanında yüzde 20 peşinat ile kalan kısım için yine vade farksız 24 ay taksit yapılıyor.

 

Editörün Yorumu

İstanbul Uluslararası Finans Merkezi’nin tek satılabilir alanı A Blok satışa çıktı!

Ağaoğlu tarafından İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir’de yaşama kazandırılacak olan İstanbul Uluslararası Finans Merkezi’nin içerisindeki trek satılabilir konut ve rezidans bloğu olan İstanbul Uluslararası Finans Merkezi A Blok içerisinde 319 adet rezidans barındırıyor. İstanbul Uluslararası Finans Merkezi A Blok’ta konutlar 1+0, 1+1 ve 2+1 seçeneklerde alıcısına sunuluyor. A Blok’ta 1 adet 52 metrekare büyüklüğünde 1+0 daire, 310 adet 59 metrekare ile 143 metrekare arasında 1+1 daire, 8 adet 173 metrekare büyüklüğünde ise 2+1 daire seçenekleri bulunuyor.

İstanbul Uluslararası Finans Merkezi içerisindeki 6 bloğun yanında 22 katlı rezidans bloğu olarak yerleşecek olan İstanbul Uluslararası Finans Merkezi A Blok projesi mimari kadar lokasyonu ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Palladium AVM, Optimum Outlet AVM, Brandium AVM gibi alışveriş merkezlerine komşu olacak olan İstanbul Uluslararası Finans Merkezi A Blok Ülker Sports Arena’nın yanı başında yer alacak. Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi’ne yakın konumda yer alacak proje içerisinde yaşayanlara doğa harikalarına şahitlik edebilme fıtsatı da sunacak.

Ulaşım anlamında İstanbul Uluslararası Finans Merkezi’ni içerisinde inşa edilecek olan metro sayesinde İstanbul içerisinde uzak yer kalmayacak. Projede yer alan rezidans konutlar ister home office isterse konut olarak kullanılabilecek. İstanbul Uluslararası Finans Merkezi A Blok’tan birim sahibi olacaklar dilerlerse aylık 1.000 dolar seviyesinden başlayan fiyatlarla konutlarını kiraya verebilecekler. Ayrıca İstanbul Uluslararası Finans Merkezi A Blok konut alıcılarına dolar bazında yıllı yüzde 6 oranında kazanç garantisi sunuyor. İnşa çalışmlarına devam edilmekte olan İstanbul Uluslararası Finans Merkezi A Blok projesinin Ekim 2020’de teslim edilmesi planlanıyor.

En düşük fiyat: 592 bin TL

İstanbul Uluslararası Finans Merkezi A Blok

Ataşehir Atatürk, Ataşehir Bulvarı, Dudullu Osb/Ataşehir/İstanbul, Türkiye
Detay Özel Projeler Kat Planları Yorum
 • Ref Number:
 • Fiyat:
 • İnşaat Firması : Ağaoğlu Şirketler Grubu
 • Metrekare (m2) : 52 - 173 m2 m2
 • Konut Adedi : 319
 • Teslim Tarihi : 2020 Ekim
 • İstanbul Uluslararası Finans Merkezi A Blok

 • There are no videos for this property yet
 • 0 Yorum

  • Henüz bir yorum yok, ilk yorumu sen yap!
 • Yorum

  Puanla
You have already added 0 property

Login

Register