Konya’da yeni bir konut projesi daha başlıyor. Kooperatif denilince insanların aklına 10-15 yılda bitmez veya konutlar tamamlanamaz gibi olumsuz düşünceler gelmektedir. Konya’da bu tabuyu yıkabilmek için üç girişimci “Hızlandırılmış Konut Sistemi” ni hayata geçirebilmek için Halka Gayrimenkul Yatırım A.Ş. yi kurdular.

Konya’da yeni bir konut projesi daha başlıyor. Kooperatif denilince insanların aklına 10-15 yılda bitmez veya konutlar tamamlanamaz gibi olumsuz düşünceler gelmektedir. Konya’da bu tabuyu yıkabilmek için üç girişimci “Hızlandırılmış Konut Sistemi” ni hayata geçirebilmek için Halka Gayrimenkul Yatırım A.Ş. yi kurdular.

İnşaat, arsa, arazi ve ticaretten anlayan, alanında uzman kişilerin güçlerini birleştirerek oluşturdukları bir ortaklık yapısı olan Halka Gayrimenkul Yatırım A.Ş. nin Yönetim Kurulu Başkanlığını Konya’da yaptığı başarılı projelerle adından sıkça söz ettiren ve Konyalıların yakından tanıdığı ve Yiğit Türkoğlu mermerin sahibi, başarılı iş insanı Kemal Türkoğlu yapıyor.

konyada-yeni-konut-projesi-basliyor-3.jpeg

YATIRIMLAR YURT İÇİ VE YURT DIŞINDA YER ALIYOR

“Ciddi bir yatırım aracı ve alanı olan inşaat sektöründe, insanlara en doğru şekilde para kazandırmak, yurt içi ve yurt dışı projelerle birlikte vatandaşların ve gurbetçilerin sermayesini doğru ve helal yönetilmesini sağlamak ve bu amaçlar doğrultusunda insanların güvendiği güçlü bir marka olmak vizyonuyla hedeflerine kararlı adımlarla yürüyen Halka Gayrimenkul Yatırım A.Ş. ‘nin devam eden Halka 1 projesi, Konya’nın incisi Meram’da yer alsa da, yatırımcıları sadece Konya’da değil, Denizli, Muğla ve İstanbul başta olmak üzere yurt içi ve yurt dışında yer alıyor.

konyada-yeni-konut-projesi-basliyor-4.jpeg

‘HEDEFİMİZ PROJELERİMİZİ HIZLI VE KUSURSUZ TAMAMLAMAK’

Türkoğlu, “Üyelerimizi kendimiz belirliyoruz, herhangi bir kura ile üye alımı yapmıyor, ödeyebilir kitleleri bir araya toplayıp projeleri en kısa zamanda bitirecek planlamalar yapıyoruz” diyerek hedeflerini anlattı. İnşaat sektöründe en kaliteli projeleri hayata geçirebilmek için hedeflerini sürekli olarak güncellediklerini, başarı ve kalite standartlarını ise maksimum seviyede yüksek tuttuklarını belirten Türkoğlu, “Temel hedefimiz, sürekli müşteri memnuniyeti için kaliteden ödün vermeden projelerimizi verdiğimiz sözler doğrultusunda hızlı ve kusursuz olarak tamamlamaktır” dedi. Asıl hedeflerinin ise Halka Gayrimenkul Yatırım A.Ş. çatısı altında kooperatifler zinciri kurmak olduğunu belirten Türkoğlu, içerisinde bulundukları ortaklık yapısıyla alakalı, “Zaten hepimiz kendi alanlarımızda markayız” diyerek kazandıkları itibar, deneyim, bilgi ve birikim ile her zaman geleceğe daha güçlü adımlarla yürümek istediklerini ve bu sebeple güçlerini birleştirerek Halka Gayrimenkul Yatırım A.Ş. yi kurduklarının altını çizdi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir!

TOKİ’den vadeli konut ve iş yeri satışı kampanyası

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, 32 ilde konut, 28 ilde ise iş yeri satışı yapacak. Konutlar ve iş yerleri…

Detaya Git >>

Kira sorununu kökten bitirecek ‘Yeni Konut Modeli’ projesi tanıtıldı!

Gayrimenkul Yatırımcıları Derneği (GYODER) tarafından geçtiğimiz aylarda konut sorununu çözmek üzere sunulan projenin detayları belli olmaya başladı. GYODER…

Detaya Git >>

TOKİ’den yüzde 25 indirim kampanyası

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki “TOKİ’den konut ve iş yeri alan vatandaşlarımız, kalan borçlarını peşin…

Detaya Git >>
You have already added 0 property

Login

Register